Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Martin

Është emri yt Martin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Martinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Mertin, Martino, Merten, Martyn, Morten, Merton, Morton, Meriton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Martina, Meridiana, Meridian, Maartien, Martine, Martini, Maratin, Mirdany
Vlerësimi:
4.5/5
yje 662 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 449 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 447 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 446 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 614 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 605 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Eliza, Oriola
Facebook:

+/- 653805 Martin's në Facebook. Pozicioni #153
Kategoritë: - Top 100 çek emrat - Top 100 arab emrat - Top 100 danez emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 etiopian emrat - Top 100 bulgarian emrat - Top 100 norvegjez emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore fund emrat boy
Komente nga MartinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Martin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Martin? Voto për emrin tënd