Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xhoana

Është emri yt Xhoana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xhesian, Xen, Xoan, Xem, Xani, Xuan, Xan, Xuân Nam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xenia, Ximena, Xiomi, Xena, Xuananh, Xun, Xuân Yến, Xuanmai
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Xhoxho, Xhoi, Xho, Xhoja, Xhoku, Nuk Kam
Emrat e vëllezërve:Eni, Jo,nuk Kam Binjak, Erjon, Griseld
Emrat e motrave:Maria, Silva, Anxhela, Zhuljeta, Gerta, Borana, Ester, Jo,nuk Kam, Marina
Facebook:

+/- 215 Xhoana's në Facebook. Pozicioni #103043
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Emrat Girl me vlerësim më të ulët - Vështirë për të shkruar emrat vajzë
Komente nga Xhoana


Xhoana ( 18 vjeç) 2018-03-18
EMER SHUME I BUKUR
Xhoana ( 29 vjeç) 2018-09-30
Dua te di kuptimin e emrit tim.:)
Xhoana 2019-03-09
e adhuroj emer yll fare
Xhoana ( 20 vjeç) 2019-10-03
Dua te di kuptimin e emrit tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xhoana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xhoana? Voto për emrin tënd