Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ximena

Është emri yt Ximena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Chimene
Djem me tinguj të ngjashëm:Xhesian, Xen, Xoan, Xem, Xani, Xuan, Xan, Xuân Nam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xhoana, Xenia, Xiomi, Xuananh, Xena, Xun, Xuân Yến, Xuanmai
Vlerësimi:
4.5/5
yje 130 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 102 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 102 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 102 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 120 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 120 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10555 Ximena's në Facebook. Pozicioni #5679
Kategoritë:Emrat greke - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga XimenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ximena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ximena? Voto për emrin tënd