Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Xoan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Xoan.
Është emri yt Xoan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pajtuar Perëndisë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xhesian, Xen, Xem, Xani, Xuan, Xan, Xuân Nam, Xuân Minh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xhoana, Xenia, Ximena, Xiomi, Xena, Xuananh, Xun, Xuân Yến
Vlerësimi:
3.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Xoan's në Facebook. Pozicioni #161190
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga XoanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xoan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xoan? Voto për emrin tënd