Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xena

Është emri yt Xena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Xenia
Variante:Ksena
Djem me tinguj të ngjashëm:Xhesian, Xen, Xoan, Xem, Xani, Xuan, Xan, Xuân Nam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xhoana, Xenia, Ximena, Xiomi, Xuananh, Xun, Xuân Yến, Xuanmai
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5925 Xena's në Facebook. Pozicioni #8943
Kategoritë:Emrat greke - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga XenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xena? Voto për emrin tënd