Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xenia

Është emri yt Xenia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Ksenia, Ksenija, Kseniya, Oksana, Xena, Xene, Ксенија
Djem me tinguj të ngjashëm:Xhesian, Xen, Xoan, Xem, Xani, Xuan, Xan, Xuân Nam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xhoana, Ximena, Xiomi, Xuananh, Xena, Xun, Xuân Yến, Xuanmai
Vlerësimi:
4.5/5
yje 91 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 82 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 82 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11400 Xenia's në Facebook. Pozicioni #5315
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 rumun emrat - Top 100 Catalonian emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga XeniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xenia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xenia? Voto për emrin tënd