Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oksana

Është emri yt Oksana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Xenia
Variante:Oxana, Оксана
Djem me tinguj të ngjashëm:Ozan, Osama, Osman, Oisin, Osmin, Ozni, Oguzhan, Ossama
Vajza me tinguj të ngjashëm:Osana, Osma, Okami, Osane, Ogin, Osanna, Ocèana, Oxana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 64 vota
Pseudonime:Jo, Oksi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18830 Oksana's në Facebook. Pozicioni #3547
Kategoritë:Emrat sllovake - Emrat me 6 shkronja - Popullore italian emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga OksanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oksana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oksana? Voto për emrin tënd