Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oxana

Është emri yt Oxana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Oksana
Djem me tinguj të ngjashëm:Ozan, Osama, Osman, Oisin, Osmin, Ozni, Oguzhan, Ossama
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oksana, Osana, Okami, Osma, Osane, Ogin, Osanna, Ocèana
Vlerësimi:
5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5685 Oxana's në Facebook. Pozicioni #9242
Kategoritë:Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga OxanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oxana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oxana? Voto për emrin tënd