Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Osman

Është emri yt Osman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ozan, Osama, Oisin, Osmin, Ozni, Oguzhan, Ossama, Okan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oksana, Osana, Osma, Okami, Osane, Ogin, Osanna, Ocèana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Avdi, Kleart
Emrat e motrave:Drita, Gresa, Ilajda
Facebook:

+/- 29895 Osman's në Facebook. Pozicioni #2454
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 5 shkronja - Popullore turk emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Osman


Osman 2018-01-10
Shum emri mir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Osman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Osman? Voto për emrin tënd