Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilajda

Është emri yt Ilajda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Illés Kata
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Ladu
Emrat e vëllezërve:Osman, Ramazan
Emrat e motrave:Alena, Lirije
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Ilajda


Ilajda ( 14 vjeç) 2019-05-16
Emri im eshte shum i mir
Lirije ( 21 vjeç) 2020-02-27
Lirije latifi

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilajda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilajda? Voto për emrin tënd