Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alena

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alena.
Është emri yt Alena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:HELEN
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna, Alona
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Jo, Lea
Emrat e vëllezërve:Enis
Emrat e motrave:Elsa, Lea, Ilajda
Facebook:

+/- 26450 Alena's në Facebook. Pozicioni #2713
Kategoritë:Emrat sllovake - Top 100 çek emrat - Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 sllovak emrat - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Popullore çek emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A
Komente nga Alena


Alena ( 9 vjeç) 2017-04-30
Deshiroj ta di domethanjen e fjales Alena
Alena ( 9 vjeç) 2017-04-30
Deshiroj ta di domethanjen e fjales Alena
Alena ( 31 vjeç) 2017-05-02
Dua te di domethenien e sakt te ketij emri

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alena? Voto për emrin tënd