Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aleyna

Është emri yt Aleyna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Alona
Vlerësimi:
4/5
yje 157 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 86 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 84 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 150 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 144 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 1330 Aleyna's në Facebook. Pozicioni #27818
Kategoritë:Emrat filluar me A - Top 100 turk emrat - Emrat me 6 shkronja - Popullore turk emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga AleynaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aleyna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aleyna? Voto për emrin tënd