Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alen

Është emri yt Alen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam, Alem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 82 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 62 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 75 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19945 Alen's në Facebook. Pozicioni #3392
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Popullore slloven emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga AlenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alen? Voto për emrin tënd