Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ailin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ailin.
Është emri yt Ailin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i ndershëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Alano, Allan, Aalam, Alem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Ajli
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Sena
Facebook:

+/- 2190 Ailin's në Facebook. Pozicioni #19252
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga AilinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ailin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ailin? Voto për emrin tënd