Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alan.
Është emri yt Alan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adal
Variante:Alana, Alanna, Alêtn, Allan, Alon
Djem me tinguj të ngjashëm:Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam, Alem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Alan, Lani
Emrat e vëllezërve:Cimi, Jo
Emrat e motrave:Sindi, Nk Kam
Facebook:

+/- 668970 Alan's në Facebook. Pozicioni #152
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat irlandez - Emrat e shkurtër - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Top 100 anglisht emrat - Popullore arab emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Popullore francez emrat boy
Komente nga Alan


Alain ( 1 vjeç) 2019-09-28
Alain => Lumturi
Alan ( 100 vjeç) 2020-01-14
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alan? Voto për emrin tënd