Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aulon

Është emri yt Aulon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Loni, Lon, Mafi, Pashm, Au
Emrat e vëllezërve:Jo, Haris, Alon
Emrat e motrave:Aulona
Facebook:

+/- 135 Aulon's në Facebook. Pozicioni #147238
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Aulon


Aulon ( 13 vjeç) 2020-05-29
Është emër shmëi mirë dhe i veqant për mua

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aulon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aulon? Voto për emrin tënd