Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alma

Është emri yt Alma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna, Alona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 221 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 150 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 150 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 148 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 211 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 208 vota
Pseudonime:Abla, Alma, Alama, Almushe, Almina, Almi, Jo
Emrat e vëllezërve:Eraldo, Almir, Jo, Po, Erdi
Emrat e motrave:Jo, Amra, Rinesa, Migena, Elsa, Arlinda, Luljeta, Ares, Antonetta, Kanita, Mirela, Florina, Daniela
Facebook:

+/- 128725 Alma's në Facebook. Pozicioni #754
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Top 100 suedez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Emrat e Amerikës Latine - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore hebraik emrat vajzë
Komente nga Alma


Alma ( 24 vjeç) 2018-09-06
Shumë i bukur
Alma 2019-01-30
Shum e lumtur se prinderit e mij me kane vendosur nje emer te tille Sepse me pelqen shume
Alma ( 35 vjeç) 2020-01-17
Jo
Alma 2020-01-26
cfar domethenje ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alma? Voto për emrin tënd