Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aylin

Është emri yt Aylin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 215 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 167 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 168 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 167 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 198 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 194 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8570 Aylin's në Facebook. Pozicioni #6655
Kategoritë:Emrat turq - Top 100 turk emrat - Top 100 bulgarian emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga AylinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aylin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aylin? Voto për emrin tënd