Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aulona

Është emri yt Aulona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Lona, Loni, Lonki, Lonushe
Emrat e vëllezërve:Loran, Lorik, Joni, Florent
Emrat e motrave:Erza, Eliza, Albiona, Florentina, Gentila, Bleona, Aurora, Elda
Facebook:

+/- 525 Aulona's në Facebook. Pozicioni #54667
Kategoritë:Emrat Girl duke filluar me A
Komente nga Aulona


Aulona ( 20 vjeç) 2018-12-24
emer shum i bukur
Aulona ( 20 vjeç) 2020-01-11
Eshte shume emer i mire.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aulona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aulona? Voto për emrin tënd