Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elmedina

Është emri yt Elmedina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elendion, El Madani, Elnathan, Elmodam, Elnedin, Elmadani
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elandina
Vlerësimi:
5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Dina, Jo, Lina, Dad, Ela, Dada, Eli, Elmedina, Elmi, Elme, Dinushe, Din, Dinaaa
Emrat e vëllezërve:Jo, Nuk Kam Vella, Jo Skam, Jo Nuk Kam, Bleon Alor, Kushtrim, Durim, Amir, Salush, Burim, Bashkim, Zimer, Astriti, Veli, Ardit, Lorent, Erdi, Ajan, Oli, Tini
Emrat e motrave:Elmedina, Jo, Aida, Nuk Kam Moter Tjeter, Emelina, Alina, Jo Skam, Merita, Dorentina, Valmira, Yllmira, Jo Nuk Kam, Lejla, Gggfc, Lisa, Valbona, Denisa, Arlinda, Rinesa, Arnella, Linda, Erolinda, Resa, Selvije, Hirije, Elda, Leonita, Albulena, Marigona
Facebook:

+/- 660 Elmedina's në Facebook. Pozicioni #46281
Kategoritë:Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl me më shumë vota - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Elmedina


Elmedina 2017-03-12
po kam emri im. eshte shuuuum i bukur
Elmedina 2017-05-28
Jo
Elmedina ( 22 vjeç) 2017-11-21
Jo
Elmedina ( 22 vjeç) 2018-04-27
Osht shum emer i bukur
Elmedina ( 15 vjeç) 2019-08-05
Më perlqen shumm
Elmedina ( 15 vjeç) 2019-08-05
Më perlqen shumm
Elmedina ( 12 vjeç) 2020-01-05
po me pelqen dhe mendoj se esht i perhapur
Elmedina ( 12 vjeç) 2020-01-05
po me pelqen dhe mendoj se esht i perhapur
Elmedina ( 12 vjeç) 2020-01-05
mendoj se esht i perhapur dhe me pelqen
Elmedina ( 12 vjeç) 2020-01-05
mendoj se esht i mirdhe iperhapur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elmedina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elmedina? Voto për emrin tënd