Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kushtrim

Është emri yt Kushtrim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kethtrwm, Kitron, Kedrwnn, Kedron, Kadirhan, Khodarahmi, Kodran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katerina, Katrina, Katarina, Katherine, Kushtrime, Katrine, Katerine, Kathrine
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Kush, Kushi
Emrat e vëllezërve:Omar, Qendr, Gazmend, Ilir, Habib, Urim
Emrat e motrave:Miradie, Emine, Aurela, Diellza, Vjollca, Njomza, Jo, Kujtesa Erza, Erza
Facebook:

+/- 3485 Kushtrim's në Facebook. Pozicioni #13565
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat e djalë - Vështirë për të shkruar emrat e djalë - Vështirë për të kujtuar emrat e djalë - Vështirë të shpallë emrat në anglisht
Komente nga Kushtrim


Kushtrim ( 16 vjeç) 2019-07-17
Çfare dmthenie ka emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kushtrim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kushtrim? Voto për emrin tënd