Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Katrina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Katrina.
Është emri yt Katrina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Djem me tinguj të ngjashëm:Kushtrim, Kethtrwm, Kitron, Kedrwnn, Kedron, Kadirhan, Khodarahmi, Kodran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katerina, Katarina, Katherine, Kushtrime, Katrine, Katerine, Kathrine, Katharina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 142 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 96 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 96 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 135 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 134 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 275645 Katrina's në Facebook. Pozicioni #400
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Anglisht - Top 100 arab emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga KatrinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katrina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katrina? Voto për emrin tënd