Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Katharina

Është emri yt Katharina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Katherine
Djem me tinguj të ngjashëm:Kushtrim, Kethtrwm, Kitron, Kedrwnn, Kedron, Kadirhan, Khodarahmi, Kodran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katerina, Katrina, Katarina, Katherine, Kushtrime, Katrine, Katerine, Kathrine
Vlerësimi:
4/5
yje 122 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 80 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 80 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 117 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 118 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19165 Katharina's në Facebook. Pozicioni #3489
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat e përbashkëta Austria 2009
Komente nga KatharinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katharina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katharina? Voto për emrin tënd