Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Katrine

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Katrine.
Është emri yt Katrine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Të pastër dhe të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Djem me tinguj të ngjashëm:Kushtrim, Kethtrwm, Kitron, Kedrwnn, Kedron, Kadirhan, Khodarahmi, Kodran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katerina, Katrina, Katarina, Katherine, Kushtrime, Katerine, Kathrine, Katharina
Vlerësimi:
4/5
yje 220 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 168 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 168 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 169 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 212 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 209 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7850 Katrine's në Facebook. Pozicioni #7149
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 danez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga KatrinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katrine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katrine? Voto për emrin tënd