Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kushtrime

Është emri yt Kushtrime? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kushtrim, Kethtrwm, Kitron, Kedrwnn, Kedron, Kadirhan, Khodarahmi, Kodran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katerina, Katrina, Katarina, Katherine, Katrine, Katerine, Kathrine, Katharina
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Trime
Emrat e vëllezërve:Muhamet
Emrat e motrave:Jehona, Kosovare, Festina, Antigona, Aniela, Fatlinda
Facebook:

+/- 10 Kushtrime's në Facebook. Pozicioni #1116843
Kategoritë:Emrat me 9 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga KushtrimePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kushtrime? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kushtrime? Voto për emrin tënd