Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fatlinda

Është emri yt Fatlinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Feidhlimidh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fatlindë
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Linda, Fati, Fata, Lila, Lindushk, Rrushe, Lindush, Jo
Emrat e vëllezërve:Fatlind, Elmedin, Isak, Fatlumi, Fatlum, Ramadan, Fatbardh, Driton, Muhamet, Furkan, Jo, 2, Eldion, Lavdim, Flakron, Avdi, Jeton
Emrat e motrave:Diellza, Rrezarta, Gentjana, Jo, Kosovare, Jehona, Antigona, Kushtrime, Jetmire, Sadije, 2, Fatjona, Mirlinda
Facebook:

+/- 210 Fatlinda's në Facebook. Pozicioni #106062
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Fatlinda


Fatlinda ( 18 vjeç) 2017-02-19
Kuptimi i emrit tim
Fatlinda ( 21 vjeç) 2017-06-03
Emri im eshte emer i perbashket me fjalen fatë
Fatlinda ( 21 vjeç) 2017-06-03
Emri im eshte emer i perbashket me fjalen fatë
Edlira ( 12 vjeç) 2019-10-04
Qka dmth emri edlira
Fatlinda ( 18 vjeç) 2019-11-14
Jo
Fatlinda ( 6 vjeç) 2019-12-02
Deshta me dit kuptimi

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fatlinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fatlinda? Voto për emrin tënd