Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mirlinda

Është emri yt Mirlinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marlind, Morland, Marland, Moreland, Merilenti
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marlinda, Myrlande, Merlinde, Marlinde, Marlimde, Marilande, Marilinda, Myrlinda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Linda, Jo, No, Mirushe, Miri
Emrat e vëllezërve:Jo, Bahtir, Adis, No, Muzi, Halil, Endrit, Lumni, Lutfi, Nexhmedin, Valdet
Emrat e motrave:Syzana, Medina, Nerxhivane, Valjeta, Erolona, Aurela, Kaltrina, Fatlinda, Jo, Elmedina, Majlinda, Besjana, Mirsade, Albiona, Nora
Facebook:

+/- 655 Mirlinda's në Facebook. Pozicioni #46457
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë
Komente nga Mirlinda


Mirlinda ( 20 vjeç) 2016-08-27
Un dua ta di kuptimin e emrit tim
Mirlinda ( 24 vjeç) 2016-09-30
emri im esht shum i bukur
Mirlinda ( 16 vjeç) 2017-05-22
Jo
Mirlinda ( 27 vjeç) 2019-05-21
Me ja dit dmth
Mirlinda ( 23 vjeç) 2020-01-08
Jo
Mirlinda ( 15 vjeç) 2020-05-05
Jo
Mirlinda ( 18 vjeç) 2020-06-17
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirlinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirlinda? Voto për emrin tënd