Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kaltrina

Është emri yt Kaltrina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Jo, Tina, Tinush, Rina, Nina, Tin, Po, Kalush, Toshe, Kalin, Kiki, Katarina, Kaltrin, Kaltroshe
Emrat e vëllezërve:Erion, Jo, Klajdi, Dritlind, Faton, Bleron, Debir, Besjan, Deon, Dijon, Ermal, Perparim, Leo, Lindi, Musli, Rrezon, Dionis
Emrat e motrave:Lauretta, Leona, Dorentina, Pavarsie, Valentina, Ketir, Deona, Altina, Eliza, Jo, Mirlinda, Aferdita, Fatime, Hava, Fjolla, Skam Moter, Jo Skam, Armela
Facebook:

+/- 2530 Kaltrina's në Facebook. Pozicioni #17254
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - emrat Boy përfundon në A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje
Komente nga Kaltrina


Kaltrina ( 13 vjeç) 2017-07-05
Jo
Kaltrina ( 13 vjeç) 2017-11-09
UNE E KAM EMER TE BUKUR
Kaltrina 2018-02-21
Qfar domenthje ka?
Kaltrina ( 19 vjeç) 2018-05-30
jo
Kaltrina ( 18 vjeç) 2018-06-15
Cfare do te thot
Kaltrina ( 13 vjeç) 2018-07-11
ESHTE EMRI ME I BUKUR
Kaltrina ( 28 vjeç) 2018-07-25
Jo
Kaltrina 2018-10-26
Jo
Kaltrina ( 15 vjeç) 2019-03-20
kalter
Kaltrina ( 18 vjeç) 2019-07-06
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaltrina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaltrina? Voto për emrin tënd