Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Selim

Është emri yt Selim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Selman, Shalom, Selino, Salem, Solomon, Souleymane, Salaman, Salmon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selma, Selina, Selena, Salma, Saloma, Salome, Selam, Seliene
Vlerësimi:
5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Seli, Lim
Emrat e vëllezërve:Albert, Astrit, Edmond
Emrat e motrave:Elsa, Merita
Facebook:

+/- 11295 Selim's në Facebook. Pozicioni #5363
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore turk emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga SelimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Selim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Selim? Voto për emrin tënd