Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Selma

Është emri yt Selma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:ANSELM. Selma Blair
Variante:Zulma
Djem me tinguj të ngjashëm:Selman, Shalom, Selino, Salem, Solomon, Souleymane, Salaman, Salmon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selina, Selena, Salma, Saloma, Salome, Selam, Seliene, Salimma
Vlerësimi:
4.5/5
yje 274 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 174 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 174 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 172 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 267 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 265 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Adrian
Emrat e motrave:Diara, Salma, Belma, Suela
Facebook:

+/- 20800 Selma's në Facebook. Pozicioni #3299
Kategoritë: - Emra gjermanë - Top 100 suedez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga Selma


Selma ( 19 vjeç) 2016-06-14
I love it so much and im so happy to have this name

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Selma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Selma? Voto për emrin tënd