Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xhesika

Është emri yt Xhesika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xose, Xua, Xu, Xheku, Xes, Xesús, Xx, Xỹ
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xyza, Xhoi, Xuxa, Xia, X, Xuk, Xue, Xiu
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Xhesi, Xhesik, Xhesika, Xhes, Ika, Sika, Xhesush, Xhesiqe, Kengetare, Emer I Motcem, Aktoreje
Emrat e vëllezërve:Jo, Kleander, Aldo, Arens, Mentor, Klevis, Juli, Azi, Seldi, Po 1, Jurgen, Hery, Jo Nuk Kam
Emrat e motrave:Jo, Klara, Dea, Mery, Nuk Kam, Selma, Selina, Lori, Lusi, Sara, Pamela, Arinda, Jolanda, Po
Facebook:

+/- 390 Xhesika's në Facebook. Pozicioni #67175
Kategoritë:
Komente nga Xhesika


Xhesika ( 13 vjeç) 2020-02-13
jo
Xhesika ( 14 vjeç) 2020-11-16
Ca domethenje ka ky emer
Sika ( 11 vjeç) 2020-12-30
Xhesika nuk me duket aq i mire sidomos ne ket vite eshte emer shum i gjate tash eshte trendi per me te vegjel
Xhesika ( 10 vjeç) 2021-01-14
Jam e kenaqur per emrit tim
Xhesika 2021-02-10
Me pelqen shum emri im
Xhesika ( 16 vjeç) 2021-07-17
Xhesika është një emër shumë i bukur .
Interesant

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xhesika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xhesika? Voto për emrin tënd