Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldo

Është emri yt Aldo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alde
Variante:Alda
Djem me tinguj të ngjashëm:Ald, Aailt, Aaielt, Alt, Aled, Alhad, Alde, Aalt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alda, Alida, Aletta, Aelita, Aleta, Aleida, Aldi, Alta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 125 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 74 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 71 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 107 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 106 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Dejvi
Emrat e motrave:Frosina, Amanda
Facebook:

+/- 34530 Aldo's në Facebook. Pozicioni #2172
Kategoritë:Emra italiane - Emrat e shkurtër - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore italian emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje
Komente nga Aldo


Aldo 2017-09-27
2007
Aldo ( 13 vjeç) 2018-02-08
Emri im eshte shume i mire mua me pelqen shume emri Aldo
Aldo ( 13 vjeç) 2018-02-08
Emri im eshte shume i mire mua me pelqen shume emri Aldo
Aldo ( 13 vjeç) 2018-02-11
Emri im eshte shume i mire mua me pelqen shume emri Aldo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldo? Voto për emrin tënd