Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldea

Është emri yt Aldea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldo, Ald, Aailt, Aaielt, Alt, Aled, Alhad, Alde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alda, Alida, Aletta, Aelita, Aleta, Aldi, Aleida, Alta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Dea
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 770 Aldea's në Facebook. Pozicioni #41418
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat filluar me A - Popullore rumun emrat boy
Komente nga AldeaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldea? Voto për emrin tënd