Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alida

Është emri yt Alida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelheid
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldo, Ald, Aailt, Aaielt, Alt, Aled, Alhad, Alde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alda, Aletta, Aelita, Aleta, Aldi, Aleida, Alta, Aldea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 121 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 70 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 113 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 110 vota
Pseudonime:Qokollat, Tul, Lid
Emrat e vëllezërve:Munir
Emrat e motrave:Maria, Zamira, Anila, Gersjana
Facebook:

+/- 10390 Alida's në Facebook. Pozicioni #5756
Kategoritë: - Emrat e Amerikës Latine - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore rusisht emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga AlidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alida? Voto për emrin tënd