Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zamira

Është emri yt Zamira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zemar, Zimra, Zamri, Zimor, Zaenuri, Zomeir, Zamhir, Zakwannur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zamora, Zumra, Zonera, Zennor, Zinara, Zimria, Zimri, Zomer
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Z, Zami, Zana, Mira, Zamo, Zogje
Emrat e vëllezërve:Xhevi, Kastriot, Jojo, Valmir
Emrat e motrave:Melina, Valbona, Dhurata, Alida, Hyrie, Elida, Selmie, Dorina
Facebook:

+/- 1655 Zamira's në Facebook. Pozicioni #23634
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 turk emrat - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore grek emrat vajzë - Popullore turk emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë
Komente nga Zamira


Zamira ( 21 vjeç) 2019-02-12
Thjeshte ne pelqen si emer
Zamira ( 16 vjeç) 2020-02-08
Nuk ja di kuptimin
Zamira ( 16 vjeç) 2020-02-08
Nuk ja di kuptimin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zamira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zamira? Voto për emrin tënd