Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elida

Është emri yt Elida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eli
Djem me tinguj të ngjashëm:Eliot, Elod, Elta, Elte, Elliott, Elwood, Ealdwode, Elwold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elda, Elodie, Eldi, Elodia, Elody, Eileithyia, Elyta, Elthia
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Jo, Lida, Eli, Lidush, Erjona, Eldora, Lice, Lid, Edlira, Lidja
Emrat e vëllezërve:Pllum, Xhiku, Vladimir, Sajmir, Brahush, Qendrim, Leobardh, Adrion
Emrat e motrave:Elda, Sonila, Marsela, Adelina, Genita, Zamira, Ermira, Anisa, Genta, Refije, Blerina
Facebook:

+/- 7380 Elida's në Facebook. Pozicioni #7483
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga Elida


Elida ( 52 vjeç) 2016-04-24
Me pelqen
Elida ( 22 vjeç) 2017-05-05
Dua te di kuptimin
Elida ( 16 vjeç) 2018-06-05
Me plan shum

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elida? Voto për emrin tënd