Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vladimir

Është emri yt Vladimir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wladimir
Variante:Volodya, Volodymyr, Vova, Владимир, Vladimira, Володя, Vlatko
Djem me tinguj të ngjashëm:Valdemar, Vladimer, Valdimar, Vladimiru, Vladimiro, Volodymyr, Valdemir, Vladmir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vladimira, Vladimíra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 74 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 69 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elida
Facebook:

+/- 79565 Vladimir's në Facebook. Pozicioni #1131
Kategoritë: - Emrat sllovake - Popullore çek emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore hebraik emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga VladimirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vladimir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vladimir? Voto për emrin tënd