Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anduela

Është emri yt Anduela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anatolio, Andal, Antal, Aenedleah, Andi Lala, Anatoly, Anitelu, Andwele
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amandla, Andela, Amitola, Anatola, Andžela, Anita Elly, Awendela, Anathalia
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Ela, Andu, Andi
Emrat e vëllezërve:Albi, Alfred, Ildi, -, Jo, 1
Emrat e motrave:Dajana, -, Skam, Jo
Facebook:

+/- 190 Anduela's në Facebook. Pozicioni #114610
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 7 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Anduela


Anduela ( 23 vjeç) 2016-02-24
me peqen
Anduela Eshte Vertet Emri Me I Bukur 2018-01-13
Emri me I bukur ne bote
Anduela ( 14 vjeç) 2020-08-06
Me pelqen shum si emer
Anduela ( 14 vjeç) 2021-02-17
Mua me peplqn shum emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anduela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anduela? Voto për emrin tënd