Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antal

Është emri yt Antal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Antonius
Djem me tinguj të ngjashëm:Anatolio, Andal, Aenedleah, Andi Lala, Anatoly, Anitelu, Andwele, Anatol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anduela, Amandla, Andela, Amitola, Anatola, Andžela, Anita Elly, Awendela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1295 Antal's në Facebook. Pozicioni #28363
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore rumun emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga AntalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antal? Voto për emrin tënd