Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antonius

Është emri yt Antonius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Antal, Anthonette, Anthonie, Anthonius, Anthony, Antoin, Antoinella, Antoinet, Antoinetta, Antonetta, Antoni, Antonie, Antonin, Antoninus, Antonis, Antony, Antoon, Antwan, Net, Teun, Teunie, Teunis, Teuntje, Teus, Theun, Theunis, Ton, Tona, Tonda, Tone, Tonnie, Tony, Toon, Toontje, Tun, Twan
Djem me tinguj të ngjashëm:Antonis, Antanas, Antanukas, Antonijo, Andonios, Antonus, Antoninus, Antonios
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antoniqua, Antonija, Antonique, Antenieke, Andonisz, Antonese, Antwyneice, Andenes
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10195 Antonius's në Facebook. Pozicioni #5842
Kategoritë:Emra latin - Popullore arab emrat boy - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga AntoniusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antonius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antonius? Voto për emrin tënd