Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Antoniqua

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Antoniqua.
Është emri yt Antoniqua? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Antonius, Antonis, Antanas, Antanukas, Antonijo, Andonios, Antonus, Antoninus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonija, Antonique, Antenieke, Andonisz, Antonese, Antwyneice, Andenes, Anton Wijaya
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Antoniqua's në Facebook. Pozicioni #853702
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AntoniquaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antoniqua? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antoniqua? Voto për emrin tënd