Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antonique

Është emri yt Antonique? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Antonius, Antonis, Antanas, Antanukas, Antonijo, Andonios, Antonus, Antoninus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antoniqua, Antonija, Antenieke, Andonisz, Antonese, Antwyneice, Andenes, Anton Wijaya
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 1.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 415 Antonique's në Facebook. Pozicioni #64707
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AntoniquePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antonique? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antonique? Voto për emrin tënd