Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antanas

Është emri yt Antanas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Antonius, Antonis, Antanukas, Antonijo, Andonios, Antoninus, Antonus, Antonios
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antoniqua, Antonija, Antonique, Antenieke, Andonisz, Antonese, Antwyneice, Andenes
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1125 Antanas's në Facebook. Pozicioni #31436
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AntanasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antanas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antanas? Voto për emrin tënd