Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Antonetta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Antonetta.
Është emri yt Antonetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Antonius
Djem me tinguj të ngjashëm:Amitamathi, Anthonthy, Andi Ananda, Andi/andy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonieta, Antonietta, Antwanette, Antonette, Anntoniett, Antionette, Antoinette, Antoinetta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Neta, Hankone, Anto, Antonela, Nita, Hanke, Pipi, Toni, Lota
Emrat e vëllezërve:Eri, Gjoni, Kristiani, Antonii, 1
Emrat e motrave:Ana, Alma, Kristina, Anita, Mer
Facebook:

+/- 670 Antonetta's në Facebook. Pozicioni #45831
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 9 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e Amerikës Latine - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga Antonetta


Antonetta ( 18 vjeç) 2017-01-17
Me pelqen ......por nuk ja di kuptimin ....do kisha qejf ta kisha Antonela
Antonetta ( 21 vjeç) 2017-02-21
Me pelqen shum

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antonetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antonetta? Voto për emrin tënd