Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antoinette

Është emri yt Antoinette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anthony
Djem me tinguj të ngjashëm:Amitamathi, Anthonthy, Andi Ananda, Andi/andy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonetta, Antonieta, Antonietta, Antwanette, Antonette, Anntoniett, Antionette, Antoinetta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 97 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 84 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 68090 Antoinette's në Facebook. Pozicioni #1287
Kategoritë:Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga AntoinettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antoinette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antoinette? Voto për emrin tënd