Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antonette

Është emri yt Antonette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amitamathi, Anthonthy, Andi Ananda, Andi/andy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonetta, Antonieta, Antonietta, Antwanette, Anntoniett, Antionette, Antoinette, Antoinetta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17100 Antonette's në Facebook. Pozicioni #3851
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga AntonettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antonette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antonette? Voto për emrin tënd