Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antionette

Është emri yt Antionette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amitamathi, Anthonthy, Andi Ananda, Andi/andy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonetta, Antonieta, Antonietta, Antwanette, Antonette, Anntoniett, Antoinette, Antoinetta
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8650 Antionette's në Facebook. Pozicioni #6609
Kategoritë:Emrat amerikanë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga AntionettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antionette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antionette? Voto për emrin tënd