Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anthony

Është emri yt Anthony? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Antonius
Variante:Antoinette, Anton, Antonije, Antonio, Toni, Tonia, Tonya
Djem me tinguj të ngjashëm:Antuan, Antonino, Antonio, Antony, Andino, Antoni, Anton, Antonie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonia, Antonina, Andeana, Antimony, Andan, Amodini, Amodena, Andini
Vlerësimi:
4.5/5
yje 349 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 189 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 187 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 187 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 326 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 320 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1496520 Anthony's në Facebook. Pozicioni #40
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat biblikë - Top 100 anglisht emrat - Top 100 spanjisht emrat - Popullore hungarez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga AnthonyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anthony? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anthony? Voto për emrin tënd