Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Antoni

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Antoni.
Është emri yt Antoni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Antonius
Djem me tinguj të ngjashëm:Antuan, Antonino, Antonio, Antony, Andino, Anton, Antonie, Anthony
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonia, Antonina, Andeana, Antimony, Andan, Amodini, Amodena, Andini
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7230 Antoni's në Facebook. Pozicioni #7619
Kategoritë:Emrat Katalonje - Popullore polonisht emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga AntoniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antoni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antoni? Voto për emrin tënd