Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antonio

Është emri yt Antonio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Anthony
Variante:Antonia, Antonina
Djem me tinguj të ngjashëm:Antuan, Antonino, Antony, Andino, Antoni, Anton, Antonie, Anthony
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonia, Antonina, Andeana, Antimony, Andan, Amodini, Amodena, Andini
Vlerësimi:
4.5/5
yje 210 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 165 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 163 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 161 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 201 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 201 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Gentiana
Facebook:

+/- 307565 Antonio's në Facebook. Pozicioni #367
Kategoritë: - Emra italiane - Popullore arab emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008
Komente nga AntonioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antonio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antonio? Voto për emrin tënd